מי אנחנו?

מרכז הבמה, הוקם על ידי מ. קוסובר יוצרת חרדית מתחום הוידאו והמצגות, במטרה לתת מענה לעולם הבמה התוסס והמגוון במגזר החרדי.
כיוצרת חרדית נתקלתי במשך השנים בקושי לשווק את היצירות שלי ולהגיע לקהל רחב של מזמינים, גיליתי כי אין פלטפורמה מתאימה בה יכולים יוצרים, מפיקים, אמנים, ומשווקים לפרסם את המוצר שלהם, ולתת למזמינים להתרשם ממנו ולהשוות אותו למוצרים אחרים מהתחום.
לכן, הקמתי את מרכז הבמה שמהווה מאגר מידע, גדול, מפורט, עדכני, ויעיל, שמאפשר לכל יוצר להעלות בקלות את התוכנית/ ההרצאה שלו לאתר, לצרף תמונות וסרטון שלו, ולספר למזמינים הפונטנציאלים כל מה שחשוב לו שידעו לגבי היצירה שלו.
מתוך הכרות עם עולם השיווק החרדי, התאמתי את מאפייני המוצרים, ואת המידע בדיוק לשאלות שמטרידות את המזמינים, ולכן האתר מתאים באופן מושלם, לפרסום מוצרים לארועים, מסיבות, בתי ספר, סמינרים, ימי עיון ועוד ועוד.
אני מאמינה שיוצרים מעדיפים לשלם רק לאחר שקיבלו את התשלום על עבודתם, ולכן האתר לא גובה תשלום על פרסום, אלא אך ורק דמי תיווך במידה והפרסום אכן “עבד” והצלחתם לסגור עסקה.
האתר נבנה גם במחשבה עמוקה, על המזמינים החרדים, אלו שעמוסים מאד, מגיעים למחשב רק בשעת לילה מאוחרת, אין להם זמן לרדוף טלפונית אחרי בעלי התוכניות, רוצים למצוא בדיוק את המוצר שמתאים לשכבת הגיל שלה הם מחפשים. ולכן הקמנו באתר פילטר שמאפשר לכם פילוח מדויק של מאות התוכניות שמפורסמות באתר, לפי גיל, שפה, מגדר, נושאים ועוד ועוד.
החיפוש באתר ידידותי ונח, ומאפשר לכם למצוא כל תוכנית או כל יוצר בקלות ובמהירות.
כחרדית שהקימה אתר עבור חרדים, הקפדתי על כל הניואנסים הדקים, וכמובן התיעצתי עם רבנים ומחנכים, לכן לא פלא שהאתר אושר לפתיחה בכל סינוני האינטרנט השונים, והוא מהווה כלי עזר חשוב במוסדות החינוך החרדים.
האתר הוקם במשך למעלה משנה, בהשקעה כספית גדולה מאד, וכמובן זמן ומאמץ, ומחשבה על כל פרט ופרט, כדי שיתאים בדיוק לדרישות שלכם המשתמשים, אנחנו פה תמיד כדי לשמוע, לייעל ולשפר, ויש לנו עוד המון תוכניות להתפתחות ולהרחבת האתר, במקביל להגדלת נפח השימוש באתר.
נשמח שתתנו בנו אמון, תרשמו, תפרסמו ותצטרפו לאלפי המשתמשים הרשומים והנהנים משירותי האתר.

נשמח לעמוד לשרותכם
מירי קוסובר 

וצוות האתר

מה אומרים עלינו ?

כ. י. מפיקה:
את עובדת מדהים!!  לפי ראות עייני עוד יבואו ימים שהאתר שלך יהפוך למרכזי בנושא התוכניות…!!

ב. פ.
האתר נראה מדהים, מזמין ומקצועי.

ג. ש. מזמינה:
האתר מדהים, קל ונעים לשימוש, נראה מוצלח מאד.

מ. ע. מפיק:
עשיתם דבר מדהים!!! מאחל הצלחה לכם ולנו, המפיקים והיוצרים.
מזמן חשבתי על הרעיון הזה ואני שמח שמישהו הרים את הכפפה.

ר. ג. מפיקה:

היי מירי,
תקשיבי האתר מטריף ואני רוצה לפרסם שם 2 תוכניות חדשות שלי

יש לך שאלה?

לכל שאלה אנחנו כאן.