מי אנחנו?

כתבה עלינו במגזין בחזית:

במרכז הבמה: המהפכה של מירי קוסובר בתעשיית האומנות

מה עושה רשת גנים שצריכה להתארגן בתוך יומיים להפעלות בכמה מאות (!) גנים?

איך מאתרים עשרות מפעילים ומפעילות, שיתפזרו בכל הגנים, ודואגים לסגור איתם מחירים ותנאי שירות?

לנו זה נשמע כמו מבצע בלתי אפשרי. אולם מסתבר שיש מי שבשבילם אין דבר כזה “בלתי אפשרי”.

זה קרה די לאחרונה, אי שם בתחילת חודש תמוז.

הטלפון שהתקבל מהנהלת רשת הגנים המוכרת לא הפתיע את מנהלת ‘מרכז הבמה’ מירי קוסובר, היא כבר רגילה לזה.

“אנחנו צריכים באופן מיידי הפעלות מרתקות לכמה מאות גנים, תוכלי לארגן לנו?”, ניסו לברר בהנהלת רשת הגנים.
תוך מספר דקות, מירי ומרכז הבמה נטלו על עצמם את המשימה, ולמרבה השתאותם של הנהלת רשת הגנים הם הצליחו לארגן ביום אחד הצעות מחיר משתלמות מעשרות מפעילים ומפעילות, ומיד לאחר אישור התקציב הפיקו קטלוג מרשים של עשרות הפעלות שונות, מחולקות לקטגוריות ומתומחרות לפי התקציבים שאושרו לכל מסגרת. כאשר לכל הפעלה יש תמונה ומספר טלפון ייחודי דרכו אפשר ליצור קשר ישיר עם המפעיל ולהזמין את המופע.

הגננות והרבעס המאושרים קיבלו את הקטלוג המזמין וכל מה שנשאר להם היה לבחור הפעלה מתוך מבחר המפעילים הנחשקים ביותר אצל הילדים, כמו: מוטי הלר, ר’ שרגי, ועוד.

כל ההתעסקות מול המפעילים, החל מההסכמים, האישורים, ועד לאיסוף החשבוניות וטיפול בתשלומים בוצעו ביעילות ובמהירות על ידי הצוות המסור של מרכז הבמה.

עברו יומיים בלבד מהפצת הקטלוג לגנים וכבר התקבלו עשרות תגובות נלהבות של גנים ומפעילים מרוצים.

לסיכום: אם יש לכם פרויקטים מורכבים יותר או גם פחות, – ‘מרכז הבמה’ הוא הכתובת שלכם. האתר החרדי הגדול לתוכניות במה וארועים מרכז יותר מ1000 תוכניות, והפעלות לכל קהלי היעד, מגיל הגן ועד למבוגרים, בנים ובנות, האתר מצטיין בשירות מיידי ומהיר בכל דרך שנוחה לכם, גם אם שימוש באינטרנט קשה או לא אפשרי לכם תקבלו שירות מעולה דרך הטלפון או המייל, אם אתם מרכזים פעילות נרחבת שקשורה לתחום התרבות פנו לאתר מרכז הבמה וגם אתם תוכלו לדעת שהפרויקט שלכם נמצא בידיים טובות ובטוחות שדואגות שכולם בסוף יצאו מרוצים.

מי אנחנו:

מרכז הבמה, הוקם על ידי מ. קוסובר יוצרת חרדית מתחום הוידאו והמצגות, במטרה לתת מענה לעולם הבמה התוסס והמגוון במגזר החרדי.
כיוצרת חרדית נתקלתי במשך השנים בקושי לשווק את היצירות שלי ולהגיע לקהל רחב של מזמינים, גיליתי כי אין פלטפורמה מתאימה בה יכולים יוצרים, מפיקים, אמנים, ומשווקים לפרסם את המוצר שלהם, ולתת למזמינים להתרשם ממנו ולהשוות אותו למוצרים אחרים מהתחום.
לכן, הקמתי את מרכז הבמה שמהווה מאגר מידע, גדול, מפורט, עדכני, ויעיל, שמאפשר לכל יוצר להעלות בקלות את התוכנית/ ההרצאה שלו לאתר, לצרף תמונות וסרטון שלו, ולספר למזמינים הפונטנציאלים כל מה שחשוב לו שידעו לגבי היצירה שלו.
מתוך הכרות עם עולם השיווק החרדי, התאמתי את מאפייני המוצרים, ואת המידע בדיוק לשאלות שמטרידות את המזמינים, ולכן האתר מתאים באופן מושלם, לפרסום מוצרים לארועים, מסיבות, בתי ספר, סמינרים, ימי עיון ועוד ועוד.
אני מאמינה שיוצרים מעדיפים לשלם רק לאחר שקיבלו את התשלום על עבודתם, ולכן האתר לא גובה תשלום על פרסום, אלא אך ורק דמי תיווך במידה והפרסום אכן “עבד” והצלחתם לסגור עסקה.
האתר נבנה גם במחשבה עמוקה, על המזמינים החרדים, אלו שעמוסים מאד, מגיעים למחשב רק בשעת לילה מאוחרת, אין להם זמן לרדוף טלפונית אחרי בעלי התוכניות, רוצים למצוא בדיוק את המוצר שמתאים לשכבת הגיל שלה הם מחפשים. ולכן הקמנו באתר פילטר שמאפשר לכם פילוח מדויק של מאות התוכניות שמפורסמות באתר, לפי גיל, שפה, מגדר, נושאים ועוד ועוד.
החיפוש באתר ידידותי ונח, ומאפשר לכם למצוא כל תוכנית או כל יוצר בקלות ובמהירות.
כחרדית שהקימה אתר עבור חרדים, הקפדתי על כל הניואנסים הדקים, וכמובן התיעצתי עם רבנים ומחנכים, לכן לא פלא שהאתר אושר לפתיחה בכל סינוני האינטרנט השונים, והוא מהווה כלי עזר חשוב במוסדות החינוך החרדים.
האתר הוקם במשך למעלה משנה, בהשקעה כספית גדולה מאד, וכמובן זמן ומאמץ, ומחשבה על כל פרט ופרט, כדי שיתאים בדיוק לדרישות שלכם המשתמשים, אנחנו פה תמיד כדי לשמוע, לייעל ולשפר, ויש לנו עוד המון תוכניות להתפתחות ולהרחבת האתר, במקביל להגדלת נפח השימוש באתר.
נשמח שתתנו בנו אמון, תרשמו, תפרסמו ותצטרפו לאלפי המשתמשים הרשומים והנהנים משירותי האתר.

נשמח לעמוד לשרותכם
מירי קוסובר 

וצוות האתר

מה אומרים עלינו ?

כ. י. מפיקה:
את עובדת מדהים!!  לפי ראות עייני עוד יבואו ימים שהאתר שלך יהפוך למרכזי בנושא התוכניות…!!

ב. פ.
האתר נראה מדהים, מזמין ומקצועי.

ג. ש. מזמינה:
האתר מדהים, קל ונעים לשימוש, נראה מוצלח מאד.

מ. ע. מפיק:
עשיתם דבר מדהים!!! מאחל הצלחה לכם ולנו, המפיקים והיוצרים.
מזמן חשבתי על הרעיון הזה ואני שמח שמישהו הרים את הכפפה.

ר. ג. מפיקה:

היי מירי,
תקשיבי האתר מטריף ואני רוצה לפרסם שם 2 תוכניות חדשות שלי

 

יש לך שאלה?

לכל שאלה אנחנו כאן.