אודות

מרכז הבמה הוא הפתרון החדש והמתקדם לעולם התוכניות החרדי.

מהיום תוכלו בקלות, בנוחות ובמהירות, לאתר את התוכנית או ההרצאה המתאימה ביותר לארוע שלכם, ולברר דרך מרכז הבמה את כל הפרטים הדרושים אודות התוכנית המבוקשת.

האתר כמובן פעיל 24 שעות ביממה, ובכל שעה שתרצו תוכלו לבדוק את המידע ולהזמין את התוכנית, גם בשעות הקטנות של הלילה.

מנוע חיפוש

בעזרת מנוע חיפוש רב עוצמה, תוכלו בקלות לאתר את התוכנית שמתאימה בדיוק לארוע שלכם, תוכלו לחפש כאן, ובעזרת הפילטר המשוכלל למקד את החיפוש שלכם, לפי קהל היעד, גיל הקהל, נושא התוכנית, מגדר, או כל מילת חיפוש שתעלה בדעתכם.

בדף תוצאות החיפוש תגלו את כל התוכניות שמתאימות לחפוש שלכם, כאשר בלחיצה על כל מוצר תגיעו לדף התוכנית בו יוצגו בפניכם כל פרטי התוכנית.

צפיה בפרומו

גולת הכותרת באתר היא האפשרות של צפיה מוקדמת בפרומו של כל תוכנית. האפשרות המדהימה הזו חוסכת לכם את כל התלאות והקשיים שחויתם עד היום עד שהצלחתם לצפות בפרומו של התוכנית כדי לראות אם היא מתאימה לקהל שלכם.

כל משתמש רשום באתר, יכול לצפות מראש בפרומו של התוכנית, ואפשרות זו פתוחה ומאופשרת גם בחסימות האינטרנט השונות, לטובת המשתמשים הכשרים.

בחירת תאריך

לאחר שבחרתם את התוכנית שמתאימה בדיוק לארוע שלכם, תוכלו לבדוק בלוח השנה של התוכנית, באיזה תאריך התוכנית פנויה, בעזרת לוח שנה מקוון ועדכני, שפעיל לרוב התוכניות באתר. לחיצה על תאריך פנוי תאפשר לכם לשלוח הודעה לבעל המוצר עם פרטי הארוע.

ההודעה שלכם מגיעה באופן מיידי לבעל התוכנית, והוא מצידו יכול לאשר לכם מיידית את סגירת התאריך לארוע שלכם, בתוך זמן קצר תקבלו חזרה לתיבת המייל שלכם את האישור על סגירת התאריך, ואת פרטי בעל התוכנית כדי לסגור עמו את פרטי ההזמנה הסופיים.

כמה זה עולה?

החיפוש, והפרסום במרכז הבמה, אינם כרוכים בתשלום, זהו שירות חינמי שאנו מאפשרים.

למה לסגור עסקאות דרך האתר?

בגלל ההטבות של מרכז הבמה. מרכז הבמה מציע למזמינים וסוגרים עסקאות דרך האתר הטבות מצוינות. כל משתמש רשום שסוגר עסקאות דרך האתר, יזכה להטבה כספית משמעותית בכל עסקה חמישית שיסגור דרך האתר.

האתר הוא בבעלות חרדית, ומפוקח ובדוק שתוכניות או תכנים שאינם מותאמים במדויק לקהל חרדי לא יכנסו אליו. (אין בנאמר משום תעודת הכשר למוצרים המפורסמים באתר)

המטרה שלנו לתת לכם את כל המידע, בצורה מדויקת ואמינה, במהירות ובנוחות המירבית, אנחנו תמיד כאן כדי לשמוע, לייעל ולשפר. וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם חיזרו אלינו, כי אנחנו משפרים ומתעדכנים כל הזמן.

יש לך שאלה?

לכל שאלה אנחנו כאן.